U bent hier

Home

Wie zijn wij?

Open voor de Mens is een nieuwe partij in het politieke landschap van Bever.

Open voor de Mens gaat resoluut voor verandering. Open voor de Mens is samengesteld uit leden van Open VLD, Dicht bij de Mens en enkele ge├»nteresseerde en zeer ge├źngageerde inwoners van Bever. Ze behouden elk hun eigenheid maar gaan er voor om samen een open, transparant en duurzaam beleid te voeren met echt respect voor iedereen. Geen loze woorden dus, geen "achteraf"-beleid!

In het logo van Open voor de Mens is deze gedachte mooi in beeld gebracht. De gekleurde handen symboliseren alle mensen in de gemeente, ongeacht hun (politieke) afkomst, en vormen samen een draagvlak. Ook de naamgeving van deze politieke groepering geeft weer dat de partij open staat voor iedereen, zonder uitzondering.

Wie werkt mee aan Open voor de Mens?

1 Henk Verhofstadt Kerkhove 42A henk.verhofstadt@gmail.com 054 58 78 92
2 Marie-Elise Vanderkelen Kerkhove 26 marie-elise.vanderkelen@skynet.be 0475 25 71 56
3 Werner Godfroid Broeck 22 werner.godfroid@telenet.be 0475 36 22 18
4 Sabine Vermassen Plaats 9 sabine.vermassen@telenet.be 054 588 935
5 Yvo Reygaerts Kerkhove 19 yvoreygaerts@telenet.be 0475 56 90 55
6 Sophie Peremans Commijn 32A sophie@fuel-marcom.be 054 587 625
7 Claude Cannuyer Akrenbos 76 claude.cannuyer@skynet.be 054 589 541
8 Cathy Van Damme Broeck 17B cathy.vandamme@telenet.be 0495 10 30 94
9 Rudi Geuens Pontembeek 17 rudy.geuens@skynet.be 0486 039194
10 Myrianne Vandendriesche Kerkhove 40 myriammvd@hotmail.com 0476 99 69 51
11 Ghislain Vandercapellen Commijn 30 ghislainvandercapellen47@hotmail.com 054 580 350